Telefon: Email:
Lusso Austria
Stropní osvětlení | Boční osvětlení | Podlahové osvětlení | Akustické stěny | Podlahy

Lusso Austria

Jeden z největších a asi nejzajímavějších projektů vůbec… a jak to celé začalo? Zákazník nás kontaktoval několik měsíců před první návštěvou s poptávkou na světelný tunel s realizací ve Vídni. Vzhledem k tomu, že jsme právě chystali představit náš nový model světelného tunelu, nabídli jsme mu ho a zákazník kývl – líbila se mu naše vize a fakt, že bude mít něco, co nikdo jiný nemá – to je prostě to, na čem nám záleží a to je taky jeden z důvodů, proč nemáme klasický e-shop. Vždycky se snažíme udělat všechno na míru zákazníkovi a jeho potřebám. Zákazník tedy souhlasil s tím, že realizace proběhne v následujících několika měsících. Asi po 3 měsících jsme konečně dostali zelenou a tak jsme se pustili do samotné přípravy a dodávky tunelu s kompletní montáží.

Když jsme dorazili k velké hale, byli jsme ohromeni její velikostí a náš „velký“ tunel v ní působil celkem osamoceně :) Tak jsme začali s diskuzí se zákazníkem, představili mu vzorky našich dalších produktů a možností. Zákazníka zaujala naše podlaha a akustické panely, takže si vyžádal vzorky a řekl, že o tom popřemýšlí. Za několik dalších týdnů nás požádal o konzultaci na místě a o kompletní dodávku 350 m2 podlahy a akustických panelů. Na místě jsme si upřesnili barevné provedení obou produktů a jejich množství a potom mu udělali cenovou nabídku.

Ale protože od montáže tunelu uplynul nějaký čas, při té poslední návštěvě jsme zákazníkovi představili naši další novinku – vestavěné osvětlení v naší podlaze. Zákazník byl nadšený a okamžitě souhlasil, že ho chce začlenit do akustických panelů a podlahy na určených místech. Potvrdil cenovou nabídku, všechno mu vyhovovalo, a tak jsme přešli k samotné dvoudenní realizaci.

Pokládání podlahy a instalace akustických panelů… to byla ta lehčí část. Pak přišlo na řadu vestavěné osvětlení, desítky metrů LED pásků, stovky metrů kabeláže, řídící jednotky a spousta dalších součástek, které jsme museli spojit dohromady.

Montáž jsme dokončili půl hodiny po půlnoci, odevzdali jsme halu, která se změnila k nepoznání, a s pozitivním zákazníkem jsme se rozloučili. Vypadal, že tam bude spát a bude si užívat svou novou dílnu :)

Ale kdo by si myslel, že tady končíme, bohužel… :) Druhý den zazvonil telefon – člověk by si řekl, že je nějaký problém. Ale naopak, jsme nadšení a chceme ještě přidat stropní osvětlení.

Takže jsme se vrátili k návrhu, rozměrům a umístění. Všechno jsme si potvrdili a vrátili jsme se zpátky do Vídně. Jak už je u nás zvykem, drobnosti řešíme na místě během montáže a všechno konzultujeme s klientem.

Tentokrát jsme skončili o něco dříve a odpoledne jsme odevzdali prostor, který jsme dokončili do posledního detailu – 350 m2 podlahy s označením pracovních míst, akustické panely s vestavěným osvětlením rozděleným do 3 samostatných okruhů, každý přiřazený k jedné z pracovních pozic. Osvětlení vestavěné v podlaze ve vjezdu a v zadní části, světelný tunel a samozřejmě stropní osvětlení rozdělené do 5 okruhů.

Pokud jde o spokojenost zákazníka s výsledkem, asi není třeba nic dodávat. Určitě jsme se s ním naposledy nesetkali a už teď spolu plánujeme něco nového.

chcete vědět více informací?

Vyplňte váší e-mailovou adresu a brzy se s vámi spojíme.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Další realizace

Na dalších článcích pracujeme.

FAQ

Der Preis für die Installation kann nicht in den Gesamtpreis der Beleuchtung eingerechnet werden, da er immer von vielen Faktoren abhängt. Etwa von der Deckenhöhe, der Deckenbeschaffenheit, der Art der Befestigung (direkt in der Decke/auf Litzen), der Bereitschaft des Stromnetzes, den Anforderungen an die Verteilung auf mehrere Stromkreise und nicht zuletzt vom Installationsort.

95 % unserer Produkte sind so hergestellt, dass jeder, der ein wenig mehr Geschick hat, sie selbst installieren kann. Sie brauchen keine Werkzeuge und keine Erfahrung mit elektrischen Betriebsmitteln und elektrischem Anschuss, um die Beleuchtung in die endgültige Form zusammenzubauen. Alles ist über Schnellverbinder verbunden. Wir geben Ihnen Anleitung und unbegrenzten 24/7-Support. Wenn Sie ein Beleuchtungsset für Ihre Werkstatt bestellen, brauchen Sie unseren Montageservice nicht in Anspruch zu nehmen.

Das ist etwas, was die meisten Konkurrenten nicht anbieten, und der gesamte Service endet damit, dass die Rechnung für die Beleuchtung ausgestellt wird. Wenn Sie an einem Komplettservice von A bis Z interessiert sind, d.h. von der Auswahl der Beleuchtung über die Installation bis hin zur Inbetriebnahme und Anpassung des Stromnetzes, dann sind wir für Sie da. Wir freuen uns, wenn Sie uns Ihre Ideen anvertrauen und wir werden Sie durch den gesamten Prozess bis zur Endphase begleiten.

Alle unsere Produkte sind direkt für den Anschluss an 230V vorbereitet. Natürlich ist es besser, wenn Sie über grundlegende elektrotechnische Kenntnisse verfügen, aber am besten wenden Sie sich an eine örtliche Elektrofachkraft. Dabei unterscheidet sich der Anschluss nicht von dem jeder anderen Deckenleuchte. Es ist immer notwendig, dass Sie uns zuerst anrufen und sich beraten lassen.